Ośrodek szkolenia kierowców AS - GdańskOśrodek szkolenia kierowców AS - GdańskOśrodek szkolenia kierowców AS - Gdańsk
+48 575 100 539
15:00 - 18:00
Gdańsk

Doświadczeni instruktorzy jazdy w Gdańsku

  • Home
  • Doświadczeni instruktorzy jazdy w Gdańsku

Nasz zespół instruktorów jazdy w Gdańsku to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszyscy nasi nauczyciele mają bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną, zdobywaną przez lata pracy i tysiące godzin spędzonych na drogach. Znajdziesz tu wykwalifikowaną kadrę, z którą zdobędziesz prawo jazdy kat. B, AM, A, A1 i A2. Praca z ludźmi w każdym wieku i na różnym stopniu zaawansowania pozwala im doskonale rozumień potrzeby i oczekiwania nowych uczniów.Nasi instruktorzy są cierpliwi, przyjaźnie nastawieni i zaangażowani w to, aby nauczyć Cię obycia się na drodze i nabrania pewności siebie za kierownicą. Pomogą Ci osiągnąć cel – uzyskanie prawa jazdy na motocykl lub samochód osobowy! Zachęcamy do zapisywania się online na kurs prawa jazdy. Czekamy właśnie na Ciebie!

Czy warto uczyć się u nas jeździć?

Zdecydowanie tak! Zapewniamy profesjonalne szkolenie, cierpliwość i wsparcie, abyś mógł osiągnąć swój cel i cieszyć się nauką jazdy w przyjemnych warunkach. Naszym priorytetem jest pomoc w zdobyciu prawa jazdy na samochód lub motocykl. Masz już za sobą kurs w innej szkole, ale mimo to potrzebujesz większej ilości godzin? Oferujemy jazdy doszkalające, dzięki którym zdasz egzamin na prawo jazdy i zdobędziesz upragnione uprawnienia!

Nasi instruktorzy jazdy w Gdańsku mają dogłębną znajomość lokalnych dróg, sytuacji drogowych i przepisów, co pozwala im skutecznie przygotować Cię do bezpiecznej jazdy w tym obszarze, a do tego są doskonale zaznajomieni z najważniejszymi trasami, skrzyżowaniami i miejscami egzaminacyjnymi, co pozwoli Ci na lepsze przygotowanie się do egzaminów.

Izabela Dymkowska
Radosław Dymkowski
Ireneusz Dąbrowski
Jacek Puzyr
Jarosław Warlikowski
Kacper Mazurkiewicz
Krystian Matlak
Krzysztof Drężek
Leszek Starkiewicz
Mariusz Chodak
Mirosław Grzegorczyk
Łukasz Włoch
Paweł Anastaziak
Stanisław Mikulski
Sylwia Jakubowska