Ośrodek szkolenia kierowców AS - GdańskOśrodek szkolenia kierowców AS - GdańskOśrodek szkolenia kierowców AS - Gdańsk
+48 575 100 539
15:00 - 18:00
Gdańsk

Prawo jazdy kat. B Gdańsk

  • Home
  • Prawo jazdy kat. B Gdańsk

Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kat. B to ważny krok w drodze do zdobycia uprawnień do samodzielnej jazdy. Kurs ten jest dedykowany przyszłym kierowcom samochodów osobowych i dostawczych o masie całkowitej do 3,5 tony. Oferujemy profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do bezpiecznej jazdy na drodze. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności i pewność siebie, które są niezbędne do zdania egzaminów i późniejszego samodzielnego poruszania się po ulicach.

Poznaj szczegóły na temat kursu na prawo jazdy kat. B:

50zł rabatu dla uczniów i studentów,
100zł rabatu dla uczniów i absolwentów VIIILO

Prawo jazdy Gdańsk - samochód

Opanuj podstawowe umiejętności jazdy samochodem osobowym

Nasz kurs składa się z kompleksowego szkolenia, które pozwoli Ci opanować podstawowe umiejętności prowadzenia samochodu osobowego. W trakcie zajęć teoretycznych zdobędziesz wiedzę dotyczącą przepisów drogowych, znaków drogowych, zasad pierwszeństwa na drodze i wielu innych istotnych zagadnień. Instruktorzy jazdy przekażą Ci wszystkie niezbędne informacje, które przydadzą się zarówno na egzaminie teoretycznym, jak i w codziennej jeździe.

Szkolenie praktyczne na prawo jazdy kat. B

Nasze szkolenie praktyczne na prawo jazdy kat. B jest elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Zapewnimy Ci wsparcie i cenne wskazówki, podczas gdy będziesz nabierał pewności siebie za kierownicą. Przez praktyczne zajęcia na drodze nauczysz się podstawowych manewrów jak ruszanie, hamowanie, skręcanie czy zmiana pasa ruchu. Będziesz miał okazję doskonalić swoje umiejętności jazdy w różnych warunkach drogowych, co doskonale przygotuje Cię do egzaminu.

Nie czekaj dłużej, zapisz się na nasz kurs prawa jazdy kat. B i rozpocznij swoją przygodę!